MP3

MP3 (nahrávky žáků školy z koncertů)

Výroční koncert školy - 10 let - KD Hronovická
Stairway to Heaven
(zpěv - Jana Svobodová, el. kytary - Jan Budina, Tomáš Pokorný, Dalibor Jelínek, Jana Šindelářová, klávesy - Matouš Orlíček, altové flétny - Veronika Borská, Eliška Tománková, Zuzana Veverková, bas. kytara - Leoš Jirovský)

Gimme Gimme Gimme
(zpěv - Sany Bajarová, Markéta Pipková, Kristýna Juříčková, Michaela Podhorská, el. kytara - Martin Chmelař, bas. kytara - Jan Budina, klávesy - Eliška Maixnerová)

Beautiful Day
(zpěv - Sany Bajarová, Markéta Pipková, Kristýna Juříčková, Klára Nacu, Michaela Podhorská, Jana Svobodová, el. kytara - Martin Chmelař, bas. kytara - Jan Budina, klávesy - Eliška Maixnerová)

KD Dubina - červen 2012 - slavnostní koncert HŠ

Johnny B. Goode
(Jana Svobodová - sólo zpěv, Václav Vávra - el. kytara - sólo a doprovod, Jan Budina - el. kytara - doprovod, Stanislav Vobořil - klávesy)

KD Dubina - červen 2011 - slavnostní koncert HŠ
Kiss From a Rose
(Michaela Podhorská - sólo zpěv, Jan Budina- el. kytara, Eliška Maixnerová - klávesy, Kristýna Juříčková - vokály, Markéta Pipková - vokály, Sainzaya Bayaraa - vokály, Martin Chmelař - basová kytara)

KD Hronovická - květen 2010 - koncerty pro ZŠ a SŠ
Sluneční hrob
(Dan Dvořáček - sólo zpěv, Daniel Novotný - el. kytara, Jan Budina - ak. kytara, pí. uč. Petra Jirovská - klávesy, Kristýna Juříčková - vokály, Markéta Pipková - vokály, Sainzaya Bayaraa - vokály, Jaromír Kincl - vokály, Jana Svobodová - vokály)

Black Or White
(Sainzaya Bayaraa - sólo zpěv, Jan Budina - el. kytara, Jaromír Kincl - rap, Kristýna Juříčková - vokály, Markéta Pipková - vokály)

To Be With You
(Jana Svobodová - sólo zpěv, Daniel Novotný - ak. kytara, Jan Budina - el. kytara, Kristýna Juříčková - rytmika a vokály, Markéta Pipková - vokály, Sainzaya Bayaraa - vokály)

KD Hronovická - prosinec 2009 - předvánoční pásmo pro základní školy
On My Head
(Jaromír Kincl - sólo zpěv, Jan Budina a Dan Ptáček - el. kytara, Daniel Novotný - ak. kytara, Dan Dvořáček - klávesy , M. Pipková, K. Juříčková, J. Svobodová  - vokály)

In Dulci Jubilo
(Martin Dostál - flétny, Kateřina Včelišová - zobcová flétna, Jan Budina a Dan Ptáček - el. kytara, Dan Novotný - ak. kytara, Dan Dvořáček - klávesy, Leoš Jirovský - rytmika)

Annie's Song
(Kristýna Juříčková - sólo zpěv, Jan Budina - ak. kytara, Eliška Meixnerová - klávesy, M. Pipková, K. Juříčková, J. Svobodová, M. Chocholoušová, D. Dvořáček, M. Kincl - vokály)

KD Dubina 2009 - slavnostní koncert
Mix písní
(Markéta Pipková - klávesy a zpěv, Sainzaya Bayaraa - zpěv a rytmika, Jan Budina - elektrická kytara)

In this Heart
(Lucie Chvojková, Jana Svobodová, Michaela Chocholoušová, Markéta Pipková, Dan Dvořáček, pí. uč. Petra Jirovská - zpěv)

KD Dubina 2008 - slavnostní koncert

Michelle
(Míša Chocholoušová, Loňková Simona, pí. uč. Petra Jirovská, sl. uč. Pavlína Hlavsová - zpěv)

Hotel Calirornia - sólo
(Jan Budina - el. kytara - hl. sólo, Daniel Ptáček - el. kytara - vedl. sólo, Šárka Šedajová - el. kytara - doprovod, Martin Mišo - el. kytara - doprovod)

Fields of Gold
(Simona Loňková - zpěv)

Bleška
(Nicole Nevřalová - zpěv, Adéla Staňková - zpěv, Sára Staňková - zpěv, pí. uč. Petra Jirovská - klávesy)

Hey, hey
(Karolína Žáková - ak. kytara, Leoš Jirovský - ak. kytara a zpěv, Mudr. Zdeňka Meixnerová - ak. kytara, Míša Chocholoušová - ak. kytara, sl. uč. Barbora Holubová - ak. kytara)

Bow Down Mister, Dancing Party
(Martin Cinko, Jan Lukáš, Veronika Sevránková, p. uč. Stanislav Vobořil - klávesy)

Santiago
(Vendula  Lednová, sl. uč. Kristýna Obrdlíková - flétna)

Koncert v KD Dubina - červen 2007
Hurt
(Míša Chocholoušová - zpěv)

Husličky
(Simona Loňková - zpěv, Míša Chocholoušová - zpěv, pí. uč. Petra Jirovská - zpěv, Ondřej Šibřina - el. kytara, Pavlína Hlavsová - el. kytara, p. uč. Martin Chmelař - ak. kytara)

Ironic
(Simona Loňková - zpěv, Míša Chocholoušová - zpěv, pí. uč. Petra Jirovská - zpěv, Ondřej Šibřina - el. kytara, Pavlína Hlavsová - el. kytara, p. uč.Martin  Chmelař - ak. kytara)

Valašský drtivý styl
(Leoš Jirovský - zpěv a ak. kytara)

Variace na renesanční tanec
(Tereza Forštová, Lukáš Eibl , Barbora Pekárková, Kristýna Šintáková - klávesy)

Koncert v KD Dubina - červen 2006
Strach
(Simona Loňková - zpěv)

Koncert v sále Magistrátu města Pardubic - červen 2004
Tears in Heaven
(Lucie Semonská - ak. kytara a zpěv, Aleš Chaloupka - ak. kytara a zpěv, p. uč. Martin Chmelař - ak. kytara)

Why Worry
(Barbora Holubová - ak. kytara a zpěv, Hanka Doušová - ak. kytara, Miloš Karafiát - ak. kytara)