ANGLIČTINA V HUDBĚ (AJ v hudbě)

8 let (horní věková hranice je neomezená)

Angličtina je čím dál více populárnější, a to především v hudební oblasti. Hudba je výborným prostředkem ke zlepšení jazykových schopností. Zapojením jiných než obvyklých způsobů výuky jazyka, převážně prožitkového charakteru, může vést k tomu, že si tento jazyk oblíbíme ještě více. Písně v jazyce výrazně posilují vnitřní motivaci, upevňují strukturu jazyka a slovní zásobu, výrazně zdokonalují výslovnost, jazykové sebevědomí a také posilují kognitivní oblast, jako je paměť, koncentrace, apod.
Výuka probíhá jak skupinově, tak i individuálně (viz sekce individuální výuka). Při skupinové formě zařazujeme prvky kooperativního vyučování. Výuka probíhá zábavnou formou, ale zároveň je kladen důraz na efektivitu výuky.

Výuka je vhodná pro ty, kteří: POZN.: Dle osobní domluvy je možné si dohodnout i výuku anglického jazyka bez napojení na hudební oblast.

Co všechno žák potřebuje na výuku?:
Podrobná charakteristika:

Lektor:
Mgr. Ing. Martin Chmelař

- státní zkouška z anglického jazyka na PdF.
- certifikát TEFL - Teaching English as a Foreign Language
TEFL je mezinárodně uznávané lektorské osvědčení, které jeho držitelům dává oprávnění vyučovat anglický jazyk.
(tento certifikát je určen převážně pro rodilé mluvčí nebo pro nerodilé s vysokou znalostí angličtiny - C1)

- dlouholeté zkušenosti s výukou angličtiny a hudby