Individuální výuka  Se stále ros Individuální výuka

Se stále rostoucími požadavky, a to i ze strany dospělých, na individuální přístup k žákovi jsme zavedli v roce 2009 režimy individuální výuky.
Výše školného pro skupinovou výuku je v přihlášce.

Režimy individuální výuky:

1. Individuální pravidelný režim: jedná se o stálou výuku
Výše školného na pololetí (jednoho oboru) = 305 Kč / 45 min. x počet výukových jednotek do konce pololetí.
Tento režim je vhodný pro žáky, kteří se rozhodnou pro individuální přístup v delším časovém období.

Výše školného na pololetí (dvou a více oborů v rámci jedné výukové jednotky) = 420 Kč / 45 min. x počet výukových jednotek do konce pololetí.
Pozn.: lze absolvovat dva a více oborů i v rámci delší výukové jednotky, např.: 560 Kč / 60 min., 840 Kč / 90 min.
V případě výuky dvou a více oborů v rámci jedné vyučovací jednotky lze vybrané obory dle potřeby během pololetí různě dávkovat.

Žákovi se v tomto režimu vypočítá počet výukových jednotek na pololetí, které lze výjimečně zkrátit jen se souhlasem vedení školy.

2. Individuální nepravidelný režim: jedná se o nepravidelnou výuku (lze i v daném termínu vždy jednou za 14 dní) nebo jednorázovou výuku
Výše školného = 420 Kč / 45 min. x počet sjednaných výukových jednotek
Pozn.: lze absolvovat i delší výukovou jednotku, např.: 560 Kč / 60 min., 840 Kč / 90 min.
Tento režim je vhodný pro ty zájemce, kteří nemají možnost pravidelně docházet na výuku nebo si chtějí daný obor pouze vyzkoušet. Tento režim nemusí být na celé pololetí, je operativnější a náročnější na domlouvání, proto je jeho cena vyšší. Termíny si sjedná vyučující a žák (zákonný zástupce) na dané pololetí, případně na kratší období. Termíny schvaluje vedení školy.

Veškeré další podmínky vyplývající z přihlášky platí i pro individuální výuku s jedním BONUSEM navíc:
Druhá absence v rámci jednoho pololetí, vyvolaná ze strany žáka, způsobená jeho zdravotními komplikacemi, může být nahrazena, má-li žák předplaceno 9-14 výukových jednotek v daném pololetí.
Druhá a třetí absence v rámci jednoho pololetí, vyvolaná ze strany žáka, způsobená jeho zdravotními komplikacemi, může být nahrazena, má-li žák předplaceno 15-21 výukových jednotek v daném pololetí.

Počet jednotek v pololetí je dán výše uvedenými podmínkami. Je tedy na zvážení učitele, zda náhradu žákovi poskytne. V případě, že žák nezneužívá tohoto bonusu, neměl by být pro učitele problém se na náhradách v rámci daných podmínek domluvit. Žák musí zároveň splnit další podmínky (jako např. všechny omluvy dostatečně předem, doložení zdravotního stavu, včasné docházení na výuku, dostatečná součinnost při stanovení termínu náhrady).
Označením individuálního režimu v přihlášce se vyslovuje souhlas s obeznámením podmínek výuky těchto režimů.
Ceny jsou minimální, lze si připlatit i více, což je zcela dobrovolné - může se jednat o preferenci času, učitele nebo o vyjádření spokojenosti s výukou. Navýšení může být libovolné.