POPULÁRNÍ ZPĚV

6 let

Dnes téměř každé dítě touží alespoň na okamžik stát se zpěvákem. Přesvědčují nás o tom mnohé nejen televizní soutěže a hry. Ne však každý má v ten okamžik to štěstí, aby se umístil na dané soutěži podle svých představ. Tímto se budeme snažit pomoci všem, kteří mají o zpívání zájem a chtějí svůj talent rozvíjet nejen pro případné soutěže, ale třeba jen pro samotnou radost ze zpívání. Výuka zpěvu probíhá skupinově (obvykle 3-4 žáci) a snahou je vytvořit z dětí pěveckou skupinu, ve které žáci zpívají vícehlasně správnou hlasovou technikou. Výuka probíhá zábavnou formou, ale je kladen důraz i na to, aby si žák z příslušné hodiny odnesl vždy něco nového. Žáci pak své dovednosti prezentují na veřejnosti, což působí jako hnací síla do dalšího hraní či zpívání. Skupinová výuka má kromě jiného i tu výhodu, že se žáci schází dlouhá léta v partě kamarádů, která je tak přirozeným způsobem u zpívání drží.

Co všechno žák potřebuje na výuku?: Podrobná charakteristika: Struktura výukové hodiny: Notové materiály: