UKULELE

8 let

Dnes stále více populárnější nástroj zvaný ukulele zavítal i do naší HŠ. Nyní máte možnost se na něj naučit doprovázet i např. své oblíbené písně. Hra na ukulele není zase tak náročná a je přístupná téměř každému. Důraz bude na hraní doprovodů k písničkám.
Výuka probíhá skupinově (obvykle 3 nebo 4 žáci) a zde se snažíme vytvořit z žáků kapelu, ve které žáci nejen vícehlasně hrají, ale i zpívají. Výuka probíhá zábavnou kooperativní formou s prvky skupinové dynamiky a je kladen důraz na to, aby si žák z příslušné hodiny odnesl vždy něco nového. Žáci pak své dovednosti prezentují na veřejnosti, což působí jako hnací síla do dalšího hraní či zpívání. Skupinová výuka má kromě jiného i tu výhodu, že se žáci schází dlouhá léta v partě kamarádů, která je tak přirozeným způsobem u hraní drží.
Máte možnost navštěvovat i individuální lekce (viz sekce individuální výuka).

Co všechno žák potřebuje na výuku?:
Podrobná charakteristika:
Notové materiály: