Podmínky a možnosti úhrady školného žáků Hudební školy Ing. Martina Chmelaře

Výše školného pro skupinovou formu výuky je v "přihlášce". V případě dvojčlenné skupinky platí tzv. minimální hranice ceny odpovídající ceně v individuálním nepravidelném režimu. Školné se vypočítá jako "aktuální cena individuálního nepravidelného režimu" x "počet výukových jednotek za dané pololetí". Tato částka se rozdělí poměrně mezi oba žáky. Podmínky pro dvojčlenné skupinky odpovídají podmínkám skupinové výuky.
Výše školného a podmínky pro individuální formy výuky je podrobněji popsána v sekci "individuální výuka".

Číslo účtu pro platby školného žáků HŠ Martina Chmelaře: 1466969133
Kód banky: 0800
Místo variabilního symbolu uveďte do poznámky (avíza) celé jméno žáka, obor a jméno učitele

Pravidla pro platby školného:

1. Nově zapsaní žáci platí školné:
- v hotovosti na zápise, a to pokud možno v plné výši nebo alespoň zálohově (v případě uhrazené zálohy na zápise se zbývající část školného hradí nejpozději na 1. vyučovací hodině žáka),
- bezhotovostně, a to tak, aby v den zápisu byla platba přijata již na účet školy
(v případě, že byla na zápise uhrazena záloha v hotovosti, je potřeba uhradit zbývající část školného nejpozději do 2 dnů po skončení zápisu, přičemž nejpozději na 1. vyučovací hodině je žák povinen svému učiteli předložit doklad o zaplacení - lze i e-mailem).

Pozn.: tímto se škola snaží vyhnout případnému rozpadu již sestavených skupinek žáků, jejichž zařazení do výuky je ovlivněno účastí všech původně dohodnutých žáků.

2. Stávající žáci platí školné na 1. pololetí školního roku:
- v hotovosti nejdéle na 2. vyučovací hodině žáka,
- bezhotovostně, a to tak, aby nejpozději v den 2. vyučovací hodiny žáka byla platba připsána na účet školy a nejpozději do tohoto termínu je žák povinen svému učiteli předložit doklad o zaplacení.

3. Stávající žáci platí školné na 2. pololetí školního roku nejpozději do 31. 1., a to buď v hotovosti, nebo převodem (pro bezhotovostní platbu je opět rozhodným okamžikem den připsání platby na účet školy a nejpozději do 31. 1. je žák povinen svému učiteli předložit doklad o zaplacení)

Povinné předložení dokladu
o zaplacení školného přes BÚ svému učiteli lze učinit prostřednictvím:
- e-mailu (přeposláním potvrzovacího e-mailu platby z banky svému učiteli s údaji o platbě, tzn. číslo účtu příjemce platby, jméno žáka, číslo účtu odesílatele platby, datum platby),
- donesení dokladu o zaplacení na hodinu žáka – doklad z pošty, banky či vytisknutý email (z dokladu musí být patrno číslo účtu příjemce platby, jméno žáka, číslo účtu odesílatele platby, datum platby).